Про підприємство:

ПрАТ "Львівський жиркомбінат" (ЛЖК) – одне з провідних підприємств олійножирової галузі України. Бездоганна репутація з 1948 року! Сьогодні виробничі потужності "Львівського жиркомбінату" є структурним підрозділом ТОВ "Щедро".
Команди ЛЖК та Щедро – це досвідчені фахівці, які роблять усе можливе для того, щоб забезпечити роботу підприємства та виробництво продукції.
У фокусі – майонези на рідких яєчних жовтках та маргаринів. Вагоме місце належить лінійкам білих і червоних соусів, гірчиці та соняшниковій олії. Підприємствам харчової галузі пропонуються маргарини та жири для молочних, кондитерських і хлібобулочних виробів. Наразі на виробничих потужностях випускається продукція під ТМ "ЩЕДРО", ТМ "Запорізький" та інші.

Виробництво:

Завдяки співпраці з ЛЖК - ТОВ «Щедро» має повний цикл переробки рослинних олій та виробництва напівфабрикатів. Основу виробничого комплексу підприємства складає обладнання брендів "Fryma KORUMA" (Швеція), "SELO" (Нідерланди), "Gerstenberg Schroeder" (Німеччина). Виробничі потужності – 70 000 т готової продукції на рік.
На виробництві впроваджені:
• система менеджменту безпеки харчових продуктів у відповідності до міжнародного стандарту ISO 22000:2018
• система менеджменту якості у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001:2015.
Продукція проходить контроль на всіх етапах виробництва і відповідає стандартам і нормам законодавства України і ЄС.

ПрАТ "ЛЖК" - ТМ "Щедро". Всi права захищенi.